ПОСЛОВНИ И ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ

Обавештење - поправни колоквијум

Математика 1,  Дискретна математика и Операциона истраживања

Поштоване колегинице и колеге,

Поправни колоквијуми одржаће се у уторак, 16. 01. 2024. године у 12 часова.

Сви студенти имају право изласка на  поправни колоквијум.

Обавештење се односи на предмете: Математика 1,  Дискретна математика и Операциона истраживања.

Обавештење - одбрана мастер рада

МА Дијана Цвјетановић, студент мастер академских студија на студијском програму Пословно право, јавно брани мастер рад под називом: „ПРИМАЊЕ И ДАВАЊЕ МИТА У ОБАВЉАЊУ ПРИВРЕДНЕ ДЕЛАТНОСТИ“, пред комисијом у саставу:

1. Проф. Др Неђо Даниловић, председник,
  2. Проф. Др Живанка Миладиновић Богавац, ментор,
  3. Проф. Др Драгана Лазић, члан

Јавна одбрана мастер рада ће се одржати на Пословном и правном факултету Универзитета „МБ“, 10. јуна 2022. године, у 11.00 часова, у сали Универзитетског Центра, у улици Теодора Драјзера 27, у Београду.

У Београду, 01.06.2022.

Управа Факултета

Application form - foreign citizens

Обавештење - одбрана мастер рада

МА Милица Радовановић, студент мастер академских студија на студијском програму Пословно право, јавно брани мастер рад под називом: „ОДАВАЊЕ ПОСЛОВНЕ ТАЈНЕ“, пред комисијом у саставу:

1. Проф. Др Неђо Даниловић, председник,
  2. Проф. Др Живанка Миладиновић Богавац, ментор,
  3. Проф. Др Драгана Лазић, члан

У Београду, 01.06.2022.

Управа Факултета

Обавештење - распореди испита на сајту факултета од марта 2022. године

Поштовани студенти,

задовољство нам је да вас обавестимо да од мартовског испитног рока школске 2021/2022. године распореде испита можете видети на сајту факултета, на следећим линковима:

Основне академске студије – Распоред испита

Мастер академске студије –  Распоред испита

Важно обавештење - начин извођења наставе у 2021/2022. години

Поштовани студенти,

настава у академској 2021/2022. години ће се одржавати уживо, на традиционални начин – у просторијама Пословног и правног факултета Универзитета МБ у Београду, Теодора Драјзера 27, као и на Академији уметности Универзитета МБ у Сремској Каменици.

Настава за прву годину студија ће почети у понедељак 04.10.2021. године (за другу, трећу и четврту годину 11.10.2021. године) и изводиће се према академском календару за академску 2021/2022. годину, а према распореду који ће бити благовремено објављен на сајтовима факултета и огласним плочама.

У случају погоршања здравствене ситуације због вируса COVID 19 и за студенте који из здравствених или других организационо-техничких разлога не буду у могућности да прате наставу уживо (боравак у иностранству и друго) – биће организована и могућност праћења online наставе.  Информације о томе ће бити благовремено доступне.

Као што знате, Универзитет МБ поседује квалитетне просторне могућности за извођење предавања и вежби у Београду (Теодора Драјзера 27), Младеновцу и Сремској Каменици, али и техничке могућности за online начин рада.

Здравље и сигурност свих студената и запослених је увек била приоритет, али и одржавање нивоа квалитета предавања, вежби и ваннаставних активности студената.

Платформа за учење на даљину Пословног и правног факултета Универзитета МБ

Поштовани студенти,

На страници https://onlinenastava.ppf.edu.rs пронаћи ћете презентације и одговарајуће материјале помоћу којих ћете моћи да савладавате градиво које је предвиђено за зимски и летњи семестар школске 2021/2022 године.

* Наставници и сарадници ће постављати презентације и одговарајуће материјале на ову платформу за учење на даљину.

* Консултације са студентима одржаваће се путем e-mail, skype мреже и vibera.